Filia Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze

Akademia Młodych Odkrywców

Data: 12.10.2017 Kategoria: Nauka

Centrum „Akademia Młodych Odkrywców Politechniki Wrocławskiej” zaprasza na cykl wykładów i warsztatów popularno-naukowych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat. Naszym celem jest zainteresowanie dzieci naukami ścisłymi i inżynierskimi.

Podczas spotkań z dziećmi, w sposób zrozumiały i ciekawy, będą prezentowane różne zagadnienia związane z fizyką, matematyką, techniką itp. Każde spotkanie będzie ilustrowane obrazkami, zdjęciami oraz - w miarę możliwości - krótkimi filmami dydaktycznymi. Podczas zajęć będziemy przeprowadzać doświadczenia naukowe oraz pokazywać dzieciom, jak mogą je powtórzyć w domu lub w szkole.

Na pierwszym spotkaniu dzieci otrzymają indeksy AMO, natomiast na końcu „nauki” każdemu z uczestników zostanie wręczony dyplom ukończenie Akademii Młodych Odkrywców.

Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze przy placu Piastowskim 27 w przepięknym, zabytkowym pałacu Schaffgotschów, w wybrane poniedziałki o godz. 17.00.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, a projekt finansują Politechnika Wrocławska oraz Boeing International Corporation.

Terminy i forma zapisów

Zapisy dzieci do Akademii Młodych Odkrywców odbywać się będą od 3 października 2017 r. do wyczerpania miejsc. Dzieci będą przyjmowane w kolejności zgłoszeń, które należy przesyłać na adres: jeleniagora@pwr.edu.pl

Ułatwicie nam Państwo zapisy, podając następujące dane:
Dane dziecka (mię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania)
Dane opiekuna (e-mail, numer tel. komórkowego)

Informacja na temat zapisów do Akademii Młodych Odkrywców można uzyskać pod nr tel. 75/ 75 515 99

Szczegółowe informacje na temat Akademii Młodych Odkrywców znajdują się na stronie »